Adana Sohbet Ortamı | Sohbetetmek.com - Sohbet Sitesi, Chat, Görüntülü Sohbet

Adana Sohbet Ortamı


Adana Sohbet Ortamı

Adana Sohbet Ortamı

Adana sohbet ortamı tüm chat sevenler için hayırlara vesile olsun sevgili kardeşlerim. Adana, Türkiye’nin 01 plakasını taşıyan bir güney ilimizdir. Ülkemizin altıncı büyük ilidir. Bu nezih vilayetimizin insanlarının da bir chat sitesi olsun istedik, sosyal ihtiyaçlarını başka sitelerde aramasınlar dedik ve Adana Chat sitemizi sizlerin kullanımına açtık. Adana sohbet odaları bedavadır ve hep bedava olarak kalacaktır. Çok değerli Adanalı Hemşehrilerim; kendinizi garip hissetmeyin, çevre illerden ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen insanlarla tanışın, koklaşın, kucaklaşın. Bu sayede güzel arkadaşlıklar kulabilir, kalıcı dostluklara imza atabilir, hatta hayatınızı değiştirecek bir sevgili bulabilirsiniz.

Adana Sohbet Ortamı Chat Keyfi

Adana Sohbet Ortamı sitemiz henüz yeni açılmasına rağmen Tüm Adanalı kardeşlerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştık.  Daha yeni yeni Adanalı kardeşlerimizi bir araya toplamaya başladık. Amacımız tüm illerden gelen kardeşlerimizi aynı sohbet odalarında buluşturmak. Diğer yozlaşmış sohbet sitelerinden uzak tutmaktır. Bunu nasıl başaracağız elbette zaman gösterecektir. Bu hassas süreçte yanımızda olan ve bizlere moral motivasyon konusunda yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sohbet etmek veya söyleşi yapmak insanların doğal ihtiyacıdır. Sevgili kardeşlerim yalnızlık sadece ALLAH’a mahsustur. Sakın ola ki sıkılmayın, daralmayın sohbet odalarımıza gelin dilediğinizce chat yapın ve eğlenin. Radyo ve oyun kanallarımızda hoş vakitler geçirin. Tüm iller arasında bir gönül bağı kurmaya çalışıyoruz.

Adana Hakkında Bilgiler

Adana ili, Ceyhan ve Seyhan nehirlerinin arasında kalan tarıma elverişli arazileri ile tanınır. Pamuk başta olmak üzere bütün hububat ekimi yapılmaktadır. Adana mutfağının zenginliği ve çeşitliliği her yerde söylenir. Daha önce Adanaya bir kaç kez gittim, yemekleri oldukça güzel. Fakat ilk kez yiyenler için biraz salçalı ve baharatlı olarak ağır gelebilir. Ama zamanla alışırsınız. Adanalılar ayrıca sıcak kanlı ve misafirperverdir. Adanaya gitip te sakın Adana kebabı yemeden dönmeyin, gerçekten enfes yapıyorlar. Adananın kendine has tekerlemelerini bilmeyeniniz yoktur. “Karpuzu Yaralım’da Yiyek”, “Adanalıyık Allah Adamıyık, Dabanca Bıçak Bizim İçin Oyuncak, Ceketi Satar Asfaltta Yatarık, Kelepçeler Gol Saatimiz, Gardiyanlar Garsonumuz, Var mı Bize Yan Bakan” gibi.

2 Yorumlar

 1. Adanalı

  30 Mayıs 2020 at 13:21

  Harika bir site elinize sağlık

  Cevapla
 2. Sevval

  30 Mayıs 2020 at 16:17

  Çok eğlenceli bir yer bekleriz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir