AndroIRC sohbet Ayarları | Sohbetetmek.com - Sohbet Sitesi, Chat, Görüntülü Sohbet

AndroIRC sohbet Ayarları


AndroIRC sohbet Ayarları

AndroIRC Sohbet Ayarları

– Kaliteli sohbet sitesi olarak sizleri beklemekteyiz AndroIRC Sohbet Ayarları sizler için hazır.

Kaliteli olarak sohbet et. en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz Hadi sende gel Chat sitelerinde buluşalım bugün sizlere herkesin elinden düşürmediği özellikle IRC sohbet sitelerinde takılan kişilerin sürekli Kullandığı bir progamdan bahsetmek istiyorum. AndroIRC sohbet Ayarları bu ayarları birlikte yapmak ister misiniz? evet o zaman hazır iseniz başlıyalım.

1 ( Cep telefonunuz Android Sürümü olması gerekiyor Play Store Mağzaları bölümünden ücretsiz olarak ”AndroIRC” Yazdığınız zaman zaten önünüze çıkıyor direk.

2 ( bazı telefonlarda bu uygulama açılmıyor. Özellikle ( huawei ) Serilerinde güncelleme gelicektir inşallah. telefonunuza indirin vede kurun. çok basit işlemleri var zaten sizlere tek tek anlatıcam progamı açın vede yukarıda bulunan 3 tane nokta işareti olan yere tıklayın Ayarlar menüsünü görüceksiniz Takma Sunucular > Sunucular > Kanallar > IRC > ayarlar > Ağ > Dosya Transveri gibi bir kaç örnek çıkacak önünüze burada Sizlerin yapması gereken > Sunucular bölümüne Dokunun. sonrasında 4 tane yabancı sunucu cıkacaktır tercihim ilk baştan başlamanız tıklayın üstüne zaten düzenle diye bir şey çıkıyor. Sonrası için Altta yazıcağım.

AndroIRC Ayarları


İsim :

Örnek : Sohbetetmek

Adres : Sunucu IRC adresi :

Örnek : irc.sohbetetmek.com

Port : Sunucu Port

6667

Şifre : Nick şifrenizi soruyor eğer nick kayıtlı ise (nick şifrenizi yazın) otomatik olarak giricektir.

Örnek 147147

Takma isim : ( kayıtlı nick yazmanız yeterli olacaktır )

Alternatif : bunu boş bıraksanız yeterli

Örnek Chat

Karakter kümesi ( bu çok önemli karşı tarafa yazı tipiniz Türkçe gitmesini istiyor iseniz

ISO-8859-9 Yapmanız gerekiyor.

işlemleriniz bu kadar ile kalıyor geri gel dediğinizde ise + işaretinde zaten kayıtlı olarak devam ediliyor bir çok sunucuyu oraya ekleye bilirsiniz 10 tane sunucuya birden giriş yapabilirsiniz. düşme kalkma problemini bir nebze olsun kaldırıyor. Hadi sende gel chat yap Muhabbet et. ve bizlerle tanış arkadaş ol. Hadi Chat sitesine giriş yapalım birlikte. hadi chat yap sohbet et. https://www.sohbetetmek.com

AndroIRC sohbet Ayarları

AndroIRC sohbet Ayarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir