Gaziantep Sohbet Odaları


Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet siteleri içinde sohbetetmek.com Gaziantep sohbet odalarını aktif hala getirdi. Getirmesiyle birlikte birçok sohbet etmek isteyen kullanıcılar bu siteye giriş yapıyor. Bende Antepliyim muhabbet etmek istiyorum diyorsan giriş yapabilirsin. Saygılı olmak bizim kurallarımızdan bir tanesidir. Siteye giriş yaptıktan sonra argo sözcüklerden kaçınmanızı öneririm, aksi taktirde site yöneticileri tarafından yasaklana bilirsin. Seviyeli Gaziantep sohbet odaları onlarca üyeye hizmet veriyor. Dünya’nın ve Türkiye’nin her ilinden burada sohbet eden kişileri görebilirsin. Kalıcı arkadaş arayanlar, zamanını burada geçirmek isteyenler, İçini döküp dertleşmek isteyenler ve Radyo dinleyip oyun oynamak isteyenler kapımız sonuna kadar hizmete açıktır.

Gaziantep ilimizi biraz tanıyalım. Sizde biliyorsunuz ki baklavası her zaman dilimizdedir. Günlük hayatımızda bile hangi şehirde olursak olalım gel abla, abi Gaziantep baklavası bulunur diyen esnafları duymuşsunuzdur. Gerçekten baklavası bambaşkadır. Baklavadan önce yemek yemeliyim diyorsanız, önereceğim yemek olarak ”Beyran” tatmalısınız. Bunların sonrasında yiyebileceğiniz, Patlıcan kebabı, 3. yuvalama, Dolama(fıstık sarma), Soğan Kebabı, İçli köfte ve nohut dürümünü de tercih edebilirsiniz. Kısacası Antep Chat sitelerinde yemekten tutun arkadaşlığa kadar her türlü muhabbetler edilir.

Gaziantep tarihi açıdan da zengin bir ilimizdir. Askeri bir müzeye sahip antik kale(Gaziantep Kalesi) kesinlikle gidip görmeniz gereken yerlerden. Zeugma Mozaik Müzesi antik çağlardan kalma mozaiklerle doludur. Hayvanat bahçesi, Şahin Bey Milli Mücadele Müzesi, Şirvani Camii, Bayazhan Kent Müzesi, Panorama Müzesi, Hamam Müzesi, Zincirli Bedesten(Tarihi kapalı pazar diye bilinir), Hasan Süzer Etnografya Müzesi, Tahtani Camii, Atatürk Müzesi, Dülükbaba Mesire Alanı ve daha sayamadığım çok yeri vardır. Artık gittiğiniz de doya doya gezinme fırsatı bulabilirsiniz. Gaziantep Sohbet odalarında samimi bir arkadaş da bulursanız sizi dilediğinizce gezdirebilir.

Güzel Antep ilimizi ufakta olsa tanımış olduk. Konumuza dönecek olursa, Antep Chat sohbet ayrıcalığına göz atmalısınız. Burada samimiyet içeren arkadaşlıklar, kalıcı dostluklar dürüst kişiler tanıma fırsatınız olabilir. Gurbetçi Antepli dostlarım uzak diyarlarda sıkıldıysanız gelin birlikte o güzel Gaziantep’i birlikte yad edelim. Gaziantep İslami sohbet ve Gaziantep Dini sohbet odalarımıza da göz atabilirsiniz. Size göre Sohbet alanı kanallarımız Chat yapmanız için her daim hizmet verecektir. Hoş sohbetler dileriz..

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları

5 Yorumlar

 1. SeNTe

  14 Şubat 2021 at 13:20

  Özlüyorum Seni Bak Öyle Böyle Değil Hatta İnanmazsın Belki İşi Gücü Bıraktım Oturdum Seni ÖzLüyorum

  Cevapla
 2. sali

  14 Şubat 2021 at 15:40

  gaziantep sohbete girmeyen pişma olur

  Cevapla
 3. Merve

  17 Şubat 2021 at 14:08

  Cok guzel bi yer olmus elinize saglik

  Cevapla
 4. Sena

  22 Şubat 2021 at 15:55

  Güzel bir yer olmus Gaziantep sohbet

  Cevapla
 5. Sılam

  22 Şubat 2021 at 15:56

  Harika bir yer olmus

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir