Hatay Sohbet Odaları | Sohbetetmek.com - Sohbet Sitesi, Chat, Görüntülü Sohbet

Hatay Sohbet Odaları


Hatay Sohbet Odaları

Hatay Sohbet Odaları

Hatay Sohbet Odaları, Antakya diye de geçebilir. Kalitenin ve dürüst insanların olduğu bir şehirdir. İnsanları sevecen ve şirindir. Hatay Antakyalı insanlarla Sohbet sitesinde karşılaşmak ister misin? Yoksa sendemi Hataylısın? Gurbette yaşayıp memleketini özleyenler hemen giriş yapın, memleketinizin o güzel insanlarıyla muhabbet edin, dertleşin, geçmişten dem vurun. Bu ortam tamda sizlere göre.

Gündelik yaşamdan uzaklaşıp dertlerinizi kenara bırakıp yeni birileri ile kaynaşıp Chat yapmaya ne dersiniz? Hem de hayat Chat sitesinde çılgın sohbetlere katılın. Antakyalı o güzel insanların muhabbetlerine ortak olun. Hele ki atışmalarına denk gelirseniz, söyleşilerle birbirleriyle yazışmalarını okudukça hallerinden keyif alırsınız. Çok sempatik gözükürler ve tatlıdırlar. Tanışma faslına geçmeden önce sitemizde bulunan diğer sohbet odalarına da  göz atmak ister misiniz? Adana Chat sitesi, Mardin sohbet ortamı, Mersin muhabbet odaları, Kilis Sohbet kanalı, Gaziantep Chat ortamı bunlarda Hatay ilimize yakınlıklarıyla bilinirler.

Hatay Antakya ilimizi biraz yakında tanımaya ne dersiniz?  Öncelikle şehrin simgesi olarak bilinen Defne ağacı(Harbiye Defne koruluğu, bir diğer adıyla Daphne)  Asi Nehri Hatay’ın tam içinden geçmektedir ve şehre güzel bir hava katıyor. Habibi Neccar Camii tarihi olarak roma dönemin de pagan tapınağı olarak biliniyor. Aziz Simon Manastırını tarihi bir yapıt olarak görebilirsiniz ve ayrıca Aziz Pavlus Ortodoks Kilisesi de buradadır. Antakya ilimize ait Arkeoloji Müzesini de ziyaret edebilirsiniz. Daha sayamadığım birçok yeri olmasına rağmen ben size bir kaçından bahsettim. Hataylı üyelerimizle kısa bir sohbete ne dersiniz?  Sohbetetmek.com üzerinden çevrimiçi Hatay sohbet odalarına girişlerinizi yapabilirsiniz.

Şunlarda İlginizi Çekebilir, Konu İçerikleri;

Hatay Chat Ortamı

Hatay Chat ortamı samimi insanların bir araya geldiği seviyeli sohbetlerin oluştuğu kaliteli muhabbet odasıdır. Burada Hataylı arkadaşlarla tanışmak, kaynaşmak isteyen herkesi bekleriz. Dünya’nın her bir yerinden girişlerimiz mevcuttur. Gurbetçi Hataylı dostlar sizleri de bu ortamda görmek bizleri onurlandıracaktır. Antakyalılarla konuşmak deyince akıllara çılgın sohbetler gelebilir. Deli dolu tavırları ile insanları güldürerek neşelendirirler. İşte tamda bu yüzden Hatay Chat ortamını tercih etmelisiniz. Zamanda kaybolmak istiyorsan işte tam adresi burası Hatay medeniyetler Sohbet Sayfası! Hatay Sohbet Odaları

Hatay Chat Ortamı

Hatay Chat Ortamı

 

2 Yorumlar

 1. sonosmanlı

  25 Ocak 2021 at 17:22

  hataylılarla sohbet etmek istiyorum giriş yaptım seviyeli sohbetiniz için tesekkürler

  Cevapla
 2. Balım

  26 Ocak 2021 at 11:54

  Haydi kendini Hataya gelmiş gibi hisset cok hos sohbet ortamı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir