LOVOO Sohbet Lovoo Görüntülü Flört Bulma - Sohbetetmek.com

LOVOO Sohbet


LOVOO Sohbet

LOVOO Sohbet Uygulaması

Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni şeyler keşfetmek için Lovoo sohbet uygulaması yeni kişiler ile tanışmak için doğru bir adres. Farklı insanları ve farklı hikayeleri birleştiren bir uygulamadır. Uygulamada yer alan konum seçeneklerini kullandıktan sonra, yalnızca bölgenizdeki insanları değil, aynı zamanda farklı şehirlerdeki ve hatta dünyanın dört bir yanındaki insanları da görebilirsiniz. Uygulamanın alanı belirleyebilmesi için telefonda konum özelliğinin aktif olması gerekir. Radar ile kişi arama ve eşleştirme işlevleri sizinle arkadaş olabilir. Bu işlevlerle, görüşülen kişiye bir mesaj gönderebilir, kişisel bilgilerini görüntüleyebilir ve mesaj yoluyla onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Lovoo sohbet uygulaması flört uygulamasını hiç duymamış olabilirsiniz. Lovoo, Almanca konuşulan ülkelerde Almanya, İsviçre ve Avusturya en çok indirilen flört uygulamasıdır ve İtalya, İspanya ve Fransa gibi ülkelerde ilk üçte yer almaktadır. Lovoo sohbet uygulaması dünyanın önde gelen flört uygulamasına sahip bir şirket olarak tanımlayabilir ve kendimizi insan ilişkileri alanında öncü olarak görebiliriz.

Ücretsiz Lovoo indir

Apk Lovoo sohbet uygulamasını indirerek, sohbet programı uygulamasının ayarlar alanına giderek kendi koşullarınızı ve koşullarınızı belirleyebilirsiniz. Benzer şekilde, uygulamanın Ayarlar bölümünde, hangi bölgeden arkadaşlarla tanışmak istediğinizi belirleyin. Uygulamada çevrimiçi olan arkadaşlarınız programda profil fotoğraflarıyla görünseler de, çevrimiçi olmayanlar programda profil fotoğrafları olmadan görüneceklerdir. Ek olarak, tanımak istediğiniz kişilerle uygulamadaki mesajlar aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Kendiniz hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir, profil fotoğraflarını arkadaşlarınızla paylaşabilir ve profilleri ve mesajları eşleştirerek profilleri eşleştirebilirsiniz.

Lovoo Sohbet

Lovoo Sohbet

Lovoo sohbet uygulaması arkadaş bulabileceğiniz ve arama yapabileceğiniz uygulama, ücretsiz indirme ve kullanma işlevlerine sahiptir. Aynı zamanda size yakın veya uzaktaki kişilerle iletişime geçilebilir. Ek olarak, uygulamanın istenmeyen mesajları engelleme işlevi de vardır. Lovoo sohbet uygulaması engelleme işlevini kullanarak, kişisel verilerinde fotoğrafı olmayan, kişisel verileriyle eşleşmeyen, kişisel verilerini doğrulamamış, koşullarınızı karşılamayan, raporlanan ve bloke edilen kişileri de engelleyebilirsiniz. Eşleştirme işlevini kullanarak, çevrenizdeki kişileri ve kişisel bilgileri ziyaret ederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Uygulamaya düzenli giriş yapacağınız için kredi sistemine bağlı olarak belirli sayıda kredi alabilirsiniz. Uygulama indirme alanındaki indirme düğmesine tıklayarak, yeni arkadaşlarla tanışmak için ücretsiz bir tanışma programı indirebilirsiniz.

4 Yorumlar

 1. PoyRazz

  17 Mart 2021 at 15:44

  Guzel yer başarilar

  Cevapla
 2. MeneKşe

  17 Mart 2021 at 15:46

  Tamamen Ücretsiz sohbet sitesi cok guzel olmuşss

  Cevapla
 3. Korona

  18 Mart 2021 at 10:48

  ayrıcalık arıyorsan Lovoo Sohbet tam sana göre bir yer en keyifli sohbetleriyle

  Cevapla
 4. alie

  18 Mart 2021 at 12:37

  harika site emek var

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir