Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

admin     16-06-20     Chat, Genel, Sohbet Odaları     Şehir Sohbet Odaları     563 Defa Okundu

Şehir Sohbet Odaları Ücretsiz

– Ücretsiz olarak sohbet etmek ister misin? Şehir Sohbet Odaları Sayesinde yeni arkadaşlıklar edin.

Hayaller bir ip cambazının gösterisine benzer, tek bir farkla.. Bizim sırtımızda düşmeyelim diye takılı ipler yok. Biz düşeriz, canımız yanar oysa bedenimizde yoktur hiç yara zaten asıl acıyan kendi ruhumuzdur,ruhunda yoktur bir bandı. Yara bandı ruha iyi gelmez… Erken büyüdük sanırım hatta erken Şehir Sohbet Odaları sevdik bunun sonucunda da erken tükendik,hep cepten yedik. Öyle beş bin, on bin mesaj paketi çocuğu değilim ben. Hele bir de sizleri düşündükçe ne kadar şansız olduğumu görmüyor değilim. O zamanlar arkadaşımın sevgilisi vardı. Günde sadece bir mesajla sevdiğini dile getirirdi..

Şehir Sohbet Odaları Başka bir ülkedeydi, bir mesaj dört yada beş kontördü.. Düşünmesi ne kadar zor değil mi? Ayda yirmi beş seni seviyorum mesaji eder bu. Şimdi mi? Hic tanımadığın insanlarla tek bir tıkla konuşup sohbet edebiliyoruz. Hani onun sevgilisine mesaji kısıtlıyken, sizin hiç tanımadığınız insanlarla sohbetiniz bu kadar özgürse kusura bakmayın ama yalnız değilsiniz..
-Şu Konu başlıkları ilginizi çeke bilir :

[wpb-random-posts]

Şehir Chat Odaları

Teknoloji ne kadar gelişiyorsa sizde o kadar sosyalleşebiliyorsunuz.. Kimine göre sohbet ortamları gereksiz yada absürt olarak görünse dahi bana göre ve siz chat severlere göre gayet sosyal bir ortam. Çevrene şöyle bir dön bak.. Bir de sohbet odasındaki insanlara dön bak.. Çevrendeki insanlardan mı daha çok bilgi edinirsin yoksa sohbet odasındaki Dünyanın farklı farklı ülkelerinden o ülkelerin farklı şehirlerinden ve hatta o şehirlerin farklı ilçelerinden, köylerinden, kasabalarından olan insanlar dan mı? Aslında tek amaç bilgi değil ki.. O kadar çok kendini yalnız hisseden insan var ki hangi birine istediği ortamı verebileceksin?

Hangi birinin yalnızlığına ortak olabileceksin? Dünya da milyonlarca insanın yalnız olduğunu düşündüğü evredeyiz ve bu insanların çevresi ne kadar kalabalık olursa olsun… Şehir Sohbet Odaları Biz burada sıcak bir ortam kurmaya çalıştık, yalnız hissedenlerin bi nevze olsun yanında olmak istedik.. Tabi ki sizinle daha güzel olacağına inandık. Sohbetimiz daim olmasını diledik. Dostluklarımızın ileride bir gün bozulsa dahi dost kazığı denen şeyin olmamasını temenni ettik. Peki sizin bu Muhabbet odasından beklentiniz neler? Herkes te bu farklılık gösterecektir.. Hepinize en güzel şekilde sıcak, güvenilir bir ortam hazırlamaya çalıştık elimizden gelenin fazlasını yapmaya da devam edeceğiz sizlerinde bize destek vermesini istiyoruz tabi sizlerde istiyorsanız..

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Twitter    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 - Sohbetetmek.com Tüm Hakları Saklıdır.
sohbet - chat sohbet - sohbet