Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet

Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet

admin     07-06-20     Genel     Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet     660 Defa Okundu

Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet

– Sizlere bir kaç tiyo vermek isterim. Seo uyumlu Makaleler IRC Sohbet. sizler için hazırlandı. paylaşımcı olmak isterim.

Merhaba; Seo Uyumlu makaleler yazmak basit değildir bunları ayarlamaları ayrı bir sıkıntı yani bir makaleyi yazarken aman be 300 Kelime 500 Kelime yazıyorsun davası değil bu gerçekten çok zor bir meslek örnek veriyorum Maddi durumunuz iyi kendi sitenizi kasıyorsunuz çok basit dediğiniz şey aslında çok büyük bir emek bunun bir kaç örneğini vermek istiyorum sizlere. şimdi arkadaşlar google okuna bilirlik ister. yani Makale yazarken web tasarımınıza dikkat edin %80 Mobil uyumlu olması vede Lisanslı olması şart. bunun için Sekershell ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. piyasada bedava olupta warez tema çok bunları kullanmakta sağlıklı etik değil çünkü bir tema taş patlasın 250 Tl. oda en güzel tema olarak tek sefer alıyorsunuz işinize bakıyosunuz.

Peki Nasıl Makale yazılır? Bir sohbet sitesi işliyorsanız şayet konunuz sürekli olarak Sohbet Sohbet Sohbet diye geçmemesine dikkat edelim! 2 Sürekli olarak Sohbet odaları Chat Sitesi gibi makaleler yazmayalım. başka konulara geçelim mesela çok basit bir olay Şarkı sözlerini paylaşın. bu bile sizlerin index almanıza sebeb olur bir çok Seo paketlerinde kullandığı eklentiden memlun bazıları Dış link ver diyor mesela. şu şekil yapın neresi anahtar kelime tabi Sohbet normal iç bağlantıyı https://www.sohbetetmek.com olarak verdiniz şimdi sizlerden dış link istiyor tamam dışarı link çıkmak zararlı ama Seo eklentilerinin bir çoğu bunu istemekte bunu atlatmakda kolay. www.sohbetetmek.com diye bir başlığın altına link olarak verin. zaten otomatik böyle sayılmakta. peki Kaç kelime olmalı makaleler en az 300 bunun altındaki Makaleler pek fazla işinize yaramaz.

Uygun Fiyatlarda Makaleci

bunun dışında bir çok şeyleri güzelleştirmeniz gerekiyor yani işiniz anlıcağınız bu işi kavramanız kolay olmayacaktır sizlerde Seo / Makale / blacklink / ve bir çok hizmet almak için bizleri araya bilirsiniz. işimizde gerçekten çok iyiyiz vede referanslarımız sağlam yerlerdedir. Kaliteli olarak sohbet sitesine sizleri davet ediyorum. gelin birlikte çok güzel muhabbet edelim.

Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet

Seo Uyumlu Makaleler IRC Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Twitter    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 - Sohbetetmek.com Tüm Hakları Saklıdır.
sohbet - chat sohbet - mobil sohbet - sohbet - mobil chat