Sohbet Etmek Tdk Sözcük Anlamı

Sohbet Etmek Tdk Sözcük Anlamı

admin     06-03-22     Chat, Genel, Görüntülü Sohbet, Kameralı Sohbet, Sesli Sohbet Odaları, Sohbet Odaları     Sohbet Etmek Tdk Sözcük Anlamı     534 Defa Okundu

Sohbet etmek tdk sözcük anlamı makalemizi sizinle paylaşalım. Sitemizden de anladığınız üzere sohbetetmek.com web adresi sohbet etmek için açılan hoş sohbet chat sitesidir. Ve sitemizin sohbet etmek üzerine olduğunu sizlere belirtmek isterim. Bakalım  site ismimizin yani sohbet etmek kelimesinin sözcük anlamı neymiş? Hep birlikte öğrenelim.

Sohbet Etmek Tdk Sözcük Anlamı

Sohbet Etmek Tdk Sözcük Anlamı

Sohbet etmek ne demek? birçok kişi arama sonuçlarında sohbet etmek kelimesini öğrenmek amaçlı arama motorlarından aratmakta. Peki bu sohbet etmek kelimesi ne demek?
Türk Dil Kurumuna Göre; ”Sohbet etmek”  Güzelce, arkadaşça hoş vakit geçirip hasbihal etmek anlamına gelmekte.
Ve ayrıca sohbet etmek; Yarenlik etmek, söyleşide bulunmak söyleşmek ve dostça konuşmak anlamına gelmekte.
Kelime içinde kullanımı; Bende sohbet etmek istiyorum. Bende yarenlik etmek istiyorum.

Sohbet Etmek İstiyorum Sohbetetmek.com Chat Sitesi

Sohbet etmek istiyorum diyenler sohbetetmek.com site adresimiz de dostça arkadaşça söyleşilerde bulunmak veya yarenlik etmek ister misiniz? Bizim amacımız size güzel hoş ferah gerçekten samimi bir ortam oluşturmak. Bu ortamda site adından da anlayacağınız gibi sohbet etmek hoş vakit geçirmek ücretsizdir. Sohbet etmek nedir yukarıda ki yazımızda sizinle paylaştık. Ve bunun üzerine sohbet sitemizi kurduk. Amacımız tamamen yarenlik ederek dostça arkadaşça sohbet etmektir. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yaş sınırlamasına gelecek olursak 18 yaş üstü tüm bireyler ortamımıza katıla bilir.

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek İngilizce Türkçe Chat Odaları

Sohbet etmek İngilizce Türkçe chat odaları 24 saat aktif açıktır. Sohbet etmek bulmaca gibi oyunlar sohbetetmek.com sohbet sitesi üzerinde bedava şekilde oynana bilmekte. Hem ufkun gelişmekte hem de genel kültür seviyeni sohbet etmek bulmacası ile yükselte bilirsin. Ayrıca kişilerle karşılıklı hasbihal ederek daha hoş zamanlar da geçirebilirsiniz. Bu makalemiz de hem sitemizi tanıttık(sohbetetmek.com) hem de sohbet etmek tdk (Türk Dil Kurumu) göre sözcük kelime anlamını sizinle paylaştık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Son zamanlarda Google arama motorunda trend bir site trend bir kelime sohbet etmek. Sohbetetmek.com sohbet odaları sohbet etmek istiyorum veya sohbet etmek için konular arıyorum diyorsanız ziyarette bulunun.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Twitter    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 - Sohbetetmek.com Tüm Hakları Saklıdır.
sohbet - chat sohbet - mobil sohbet - sohbet - mobil chat