Sohbet Sitesi Kuralları Chat Kuralları - Sohbetetmek.com

Sohbet Sitesi Kuralları


Sohbet Sitesi Kuralları

Kurallara Uygun Seviyeli Sohbet Fırsatı

Sohbet sitesi kuralları; Sohbet siteleri insanların hiçbir engel olmadan girebildikleri ve kimliklerini belirtmeden diğer insanlarla sohbet edebildikleri alanlardan bir tanesi. Bu durum insanların kendi dilediği şekilde hareket etmesine sebep olabiliyor. İnsanlar diğer kullanıcılara karşı hakaret içeren sözler sarf edebildikleri gibi tehditlerde de bulunabiliyorlar. Böyle durumların engellenmesi sohbet sitesinin yönetiminin elinde.

Bizler sohbet sitesi kuralları chat kuralları konusunda son derece hassas davranıyoruz. Belirlediğimiz kurallar tüm olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak, onlarca yıllık tecrübe sonrasında ortaya çıkmıştır. Kullanıcılarımız tamamı bu kurallara uyarken uymayan kişiler kısa süre içerisinde odalardan uzaklaştırılır. Bu sayede oldukça seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamının elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Sohbet Filtresi İle Kötü Kelimelere Son

Sohbetler edilirken herkes istediği kelimeyi yazmakta özgür olur. Bu durum insanların hiç düşünmeden ağır kelimeler kullanmasına sebep olmaktadır. Sitemiz bu konuda özel filtre uygulamalarına gider. Sohbet sırasında kullanılan uygunsuz kelimeler direkt olarak filtrelenecek ve yıldızlı bir şekilde aktarılacaktır. Böylece insanların küfür ya da hakaret içerikli sözlerine imkân tanınmaz.

Kaliteli Chat Odaları

Chat Odaları

Sitemizde belirli bir ceza sistemi bulunur. Eğer kullanıcılar sohbet sitesi kuralları chat kuralları konusunda uygunsuz davranışlar sarf ederlerse ceza puanları birikmeye başlanacaktır. Eğer belirlenen ceza sınırları aşılırsa sohbet odalarından günlük, haftalık, aylık ya da süresiz olan atılma söz konusu olur. Bu durum insanların kurallara uymasını ve sohbet kalitesinin her geçen gün daha iyi seviyelere çıkmasını sağlamaktadır.

Her Zaman Aktif Moderatörler

Sohbet odalarında belirlenen kuralların cezalandırılması için aktif moderatör ihtiyacı söz konusudur. Eğer moderatör sohbet odasında değilse cezaların uygulanma aşamasında ciddi sorunlar meydana gelir. Uygunsuz isim ya da kelime kullanan kişilerin hiç zaman kaybedilmeden moderatör tarafından odadan uzaklaştırılması gerekli olacaktır.

Sohbet Sitesi Kuralları

Sohbet Sitesi Kuralları

Sohbet odalarımızda her zaman aktif moderatörler yer alır. En az 1 adet moderatör her zaman oda içerisinde bulunacak ve kullanıcılara hizmet verecektir. Bu durum sohbet sitesi kuralları chat kuralları konusunda kullanıcıların daha hassas davranmasını tetikler. Herhangi bir sorun yaşadığınız anda moderatör arkadaşlarımız ile iletişime geçip sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6 Yorumlar

 1. Sellami

  16 Mart 2021 at 10:17

  Sohbet sitesi kuralları açık net anlatılmıs tskkler

  Cevapla
 2. MeliKe

  16 Mart 2021 at 10:33

  Kurallara uyan guzel bir sohbet sunucusu elinize saglik

  Cevapla
 3. Alii

  16 Mart 2021 at 10:42

  Seviyeli kaliteli bir ortam olmus, kanalda herkes kurallara uyuyor..

  Cevapla
 4. Neslihan

  16 Mart 2021 at 12:23

  Sohbet sitesi kuralları bu kadar detaylı bulmak mümkün oldu artık vazgecilmez bir sohbet sitesi halinde cıkıp cıkıp geliyoruz

  Cevapla
 5. Yetişkin Sohbet Odaları Yetiskin Chat Sitesi - Sohbet Etmek

  13 Nisan 2021 at 06:44

  […] olarak güzel bir ilişki sağlıyor. Sohbet her ne kadar yetişkin içerikli olsa da bazı sohbet kuralları seviyeli bir cinsel sohbetin yer almasını sağlıyor. Yetişkin sohbet odaları kullanıcıları […]

  Cevapla
 6. Sesli Chat Seo Sesli Sohbet Seo Seslichat Hizmet

  6 Mayıs 2021 at 17:41

  […] etmeyi ve yeni insanlar ile tanışmayı seven kişiler her zaman kaliteli bir sohbet sitesi arayışında olurlar. Daha önce sesli sohbet seo deneyimini yaşayan ve bundan memnun olan […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.