Aptallarla Sohbet Etme | Sohbetetmek.com - Sohbet Sitesi, Chat, Görüntülü Sohbet

Aptallarla Sohbet Etme


Aptallarla Sohbet Etme

Aptallarla Sohbet Edilir mi? Edilirse Ne Olur

Aptallarla sohbet ettiniz mi? Bu güne kadar tanıdığınız aptal sayısını hatırlayabiliyor musunuz? Vallahi güzel kardeşim seni bilmiyorum ama ben bu aptal insanların sayısını inanın unuttum. Aptallarla sohbet edeceğime, giderim kendimi bir soğuk hava deposuna kilitlerim daha iyi. Çünkü bu tür insanlar gerçekten sizin sinirinizi tavan yaptırabilir ve bütün gardınızı aşağıya indirebilirler. Her durumda zorba ve sinir bozucu tiplerdir. Rastgele tanıdığınız birisi de bu aptallardan olabilir, yakın çevrenizden birisi de aynı kılıkta karşınıza çıkabilir. Size bir ağabey olarak tavsiye ediyorum aptallarla sohbet etmekten, onlarla muhatap olmaktan şeytandan kaçar gibi kaçın diyorum.

Aptallarla Sohbet Etmeyin, Onları İgnore Edin

Aptalları engellemenin en iyi yolu İGNORE tekniğidir. Sohbet odalarımız içerisinde görevli arkadaşlardan İGNORE komutunu isteyebilir ve uygulayabilirsiniz. Çünkü aptallarla sohbet etmek için zamanınızı ve dikkatinizi harcamaya hiç gerek yok, onlar için de değmez zaten. Bir dahaki sefere bir aptal size bir şey söylerse ve ima’da bulunursa kesinlikle moraliniz bozulmasın, gözlerinizi devirmeyin. Çünkü bir aptalın en hoşlandığı ve zevk duyduğu şey karşıdaki insanı alt ettiği hissine sahip olmasıdır.

Aptal İnsanı Yenmek İçin En İyi Yollardan Birisi Mizah Tekniğidir

Aptal ve geri zekalı bir insanla baş etmenin en güzel yollarından birisi de mizah tır sevgili okurlarım. Aptal birisi size sırnaştığında onu alaya alın ve şakalar yapın. O anlattıkça “Anlat Kızım Melahat, Heyecanlı Oluyor” diyerek onu dalgaya alın. Bu şekilde onun sinirleri zıplayacak ve sizinle uğraşmaktan imtina edecektir. Aptallara ne anlatırsanız anlatın, içinden sadece duymak istediklerini alırlar, onlarla kendi dillerinde konuşun ve cevap verin “Ooo Evet Haklısın Adamım” gibi gaz verin. Onların tüm anlattıklarına katılın, ters bir şey söylemeyin. Her şeye Evet demeye gayret edin, ya da sessiz kalıp dinlemeyi tercih edin. Sakın ola bir aptalla tartışmaya girmeyin çünkü kazanma şansınız sıfırdır. Güzel kardeşim işine gücüne bak aptallara he hu gibi tasdikler nitelikte cevaplar ver. Sonuçta aptallar da bir insandır.

4 Yorumlar

 1. Yeldaa45

  11 Mayıs 2020 at 23:09

  Gerçekten keyifli bir site .

  Cevapla
 2. Yerz

  12 Mayıs 2020 at 08:39

  Güzel sayfaa tskler emeğe

  Cevapla
 3. Seline

  13 Mayıs 2020 at 11:17

  Doğru herkesle sohbet edilmiyor

  Cevapla
 4. Pelinn

  13 Mayıs 2020 at 15:00

  Sohbette her turlu insan varevet

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir