Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları Instagram Giriş Sohbet

Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları


Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları

Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları Nasıl Yapılır?

Instagram görüntülü sohbet ayarları, sosyal medya uygulamalarında hala çok popüler. Instagram kullanıcıları yaşları gençten yaşlıya değişiyor, kendilerini sürekli geliştirirken görüntülü sohbet işlevini de geliştirdiler ve videoyu kullanıcılara gösterdiler. IGTV hizmeti görüntülü arama işlevini etkinleştirdikten sonra, uygulama en gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecektir. Bazı sosyal medya platformlarında sağlanan görüntülü sohbet işlevi artık Instagram’da da çalışıyor. Doğrudan mesajlaşma yoluyla arama yapmak istediğiniz arkadaşınızla sohbet edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Instagram’da mesaj bölümüne gitmek ve görüşmek istediğiniz takipçilere çağrı talebini göndermek.

Igtv

Igtv

Instagram görüntülü sohbet ayarları ile yabancılardan görüntülü sohbet talepleri almak istemeyenler için Instagram’da nasıl görüntülü görüşme yapılacağı çok önemlidir. Bu özelliğin genel kullanımı bazı kullanıcılar için sorunlara neden oldu. Instagram ayarları yönetilerek kapatılabilir. Instagram görüntülü arama özelliğini genellikle tamamen kapatmak mümkün olmasa da görüntülü sohbet istekleri almaktan kurtulabilirsiniz.

Instagram Görüntülü Arama

Instagram video görüşmelerinde bildirim almamak için ihtiyacınız olan kişilerin ayarlarını yönetebilirsiniz. Ses işlevini tamamen kapatmak için yukarıdaki adımları izlemenin yanı sıra başka seçenekler de vardır. Görüntülü konuşma ayarlarına girerken 3 seçenek vardır. Herkese bildirim gönderme seçeneğini kapatabilirsiniz. İzlediğiniz kişiler için seçenekler, yalnızca takip ettiğiniz kişiler size görüntülü sohbet isteği gönderebilir. Tanımadığınız kişilerden bildirim almayacaksınız. Herkes seçeneği, bu seçeneği herkes için etkinleştirdikten sonra, herkes size Instagram video görüşmesi isteği gönderebilir.

Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları

Instagram Görüntülü Sohbet Ayarları

Instagram görüntülü sohbet ayarları görüntülü görüşmeyi engelleme, bilinçsizce kullanılan bir yöntemdir. Özellikle belirli kişilerden bildirim almak istemeyenler bu yöntemi kullanır. Belirli insan grupları için Instagram video aramasını kapatmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır. DM aracılığıyla görüntülü konuşma bildirimi almak istemeyen kişilere seçenekler sunmak için Instagram’daki bölüme gitmelisiniz. Ekranın sağ üst köşesindeki ünlem işareti simgesini seçmelisiniz. Görüntülü sohbeti sessize al seçeneğini kullanırken, istenmeyen kişilerden gelen bildirimler kapatılacaktır. Instagram’da video görüşmelerinin sessize alınması bu yöntemlerle yapılabilir. Instagram görüntülü arama özelliğini tamamen kapatma seçeneği yoktur. Çağrı talebini sessize almak mevcut çözümdür. Birisi size sesli bir istek gönderdiğinde, bildiriminizi almazsınız, ancak kişi yine de isteği gönderebilir.

4 Yorumlar

 1. SerKann

  20 Mart 2021 at 15:58

  En guzel arkadaşliklar burada :)tavsiye ederim..

  Cevapla
 2. MaViii

  20 Mart 2021 at 15:59

  Harika bir sohbbet yeri olmus teşekkürler..

  Cevapla
 3. ozanca

  20 Mart 2021 at 23:12

  İnstagram sohbet iyi bence

  Cevapla
 4. Sevda

  25 Mart 2021 at 19:00

  Muhtesem olmus cıkın cıkın gelin

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.