Zoom Görüntülü Sohbet

Zoom Görüntülü Sohbet

admin     18-03-21     Chat, Genel, Sohbet Odaları     Zoom Görüntülü Sohbet     3763 Defa Okundu

Zoom Görüntülü Sohbet Açma

Zoom görüntülü sohbet, ABD merkezli şirketin genel merkezi Kaliforniya, San Jose’dedir ve İnternet üzerinden bulut tabanlı görüntülü ve sesli iletişim sağlar. Uzaktan çalışma ve uzaktan eğitim için kullanılmaktadır. Zoom, ilk olarak 2011 yılında, Cisco Webex’in eski bir mühendisi ve yöneticisi olan Eric Yuan tarafından kuruldu ve 2 yıl sonra bir uygulama olarak kullanıma sunuldu. Aslında masaüstü ve mobil cihazlarda kullanımı çok basit ki bu da insanların Zoom’a yönelmesinin en önemli nedenlerinden biri.

Izmir Görüntülü Sohbet Kızlarla

Zoom görüntülü konuşma kullanmak aslında sandığınızdan daha kolay. Ancak iki versiyon olduğu da eklenmelidir. Bu hizmeti doğrudan bir web tarayıcısı üzerinden kullanmak istiyorsanız aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz. Öncelikle zoom sitesini açmak gerekiyor. Ardından, oturum açmak için e-postayı etkinleştirmek için Ücretsiz Kayıt seçeneğini kullanın. Daha önce bir Zoom hesabı aldıysanız, burada toplantıya katılmak için Toplantıya Katıl düğmesini kullanabilir veya yeni bir toplantı oluşturmak için Toplantı Düzenle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu nedenle, toplantı bağlantısının toplantıya gönderildiği kişiyi doğrudan dahil edebilirsiniz.

Zoom Görüntülü Konuşma

Zoom, çevrimiçi görüşmeler, konferanslar, eğitimler ve çevrimiçi kurslar yapabileceğiniz bir platformdur. Uygulamayı indirebilir veya bir tarayıcı aracılığıyla mobil cihazlarda, tablet cihazlarda ve bilgisayarlarda çalışabilirsiniz. Küresel araştırmaların bir sonucu olarak, Zoom görüntülü sohbet uygulaması en iyi 200 eğitim aracı listesine dahil edildi. Yakınlaştırma, mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan sesli veya görüntülü görüşmeler, çevrimiçi konuşma ve çevrimiçi görüşme yapmak için bir araçtır. Çevrimiçi kurs platformundaki en son araştırmalar sayesinde, bu içeriği hem eğitimcilere hem de öğrencilere fayda sağlayacak şekilde hazırladık. Araştırma yoluyla, en etkili uygulamanın yakınlaştırma olduğunu gördük, böylece çevrimiçi görüşme vermeye devam edebilir ve kişiler ile çevrimiçi görüşme devam edebilir.

Zoom Görüntülü Sohbet

Zoom Görüntülü Sohbet

Zoom görüntülü sohbet uygulamasını kullanarak evde çevrimiçi veya çevrimiçi görüşme yapabilirsiniz. Ek olarak, bireysel veya gruplar halinde görüşme olanağınız vardır. Zoom görüntülü konuşma ile dilerseniz bunun gibi araçları görüşme için kullanabilirsiniz böylece yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Buradaki nokta, dokunmatik ekranlarda telefonlar ve tabletler gibi uygulamalara cihazlarla bu iletişim kurabilirsiniz. Hem kullanım açısından kolay hem de güvenilir bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Twitter    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 - Sohbetetmek.com Tüm Hakları Saklıdır.
sohbet - chat sohbet - mobil sohbet - sohbet - mobil chat